בעלי עסקים בצפון? מסעדות, צימרים, מלונות ואטרקציות מוזמנים לפנות אלינו לשיתופי פעולה :) לחצו כאן

יום כיף בכפר רג'ר (עג'ר) | קולינריה מקומית מעולה [2024]

הנוף מכפר רג'ר
קפצו לחלק הרלוונטי :)

בכמה מילים על כפר רג'ר

כפר רג'ר הוא כפר עלווי – מוסלמי והוא מכיל קרוב ל-3000 תושבים. חצי מכפר רג'ר ממוקם בשטחי לבנון וחציו השני ממוקם בשטחי ישראל. בגדול הכניסה לכפר רג'ר הייתה אסורה לתושבים ישראלים בגלל סיבות ביטחוניות (אם כי לתושבי הכפר חופש תנועה מלא). 

בספטמבר 2022 השתנה המצב הבטחוני ואושרה כניסה לאזרחים ישראלים באופן חופשי. 

ומה עושים בכפר רג'ר? 

וואו, כפר רג'ר הוא שונה מכפרים אחרים שביקרתם בהם. הוא מעוצב בצורה מרשימה וייחודית ותמצאו בסביבה המון נקודות מהממות כמו: כיכר אליאס, כיכר עלי אבו בן טאלב, גן השלום ועוד הרבה. פשוט להסתובב באזור. 

בכפר לא בזבזו זמן והתאימו את עצמם לתיירים, אנחנו ביקרנו ביום שבת ובטיילת המרכזית חיכו לנו מגוון פודטראקים ודוכנים עם מזכרות מקומיות. באותה טיילת גם תראו נוף מרהיב לעבר נחל החצבני שבהמשך יקרא גם נחל שניר. 

אחד הדברים הכיפים ברג'ר זו הקולינריה – אנחנו בחרנו לא לאכול בפודטראקים שבטיילת וממול ראינו על הפינה תור לדוכן שמעלה עשן (בקטע טוב) היה שם קבבים, קובה מקומי ועלי גפן. הכל היה פשוט מצוין. אם תטיילו בכפר תמצאו גם הרבה מסעדות פנימיות קטנות, כולן מגישות אוכל הלווי מקומי, כמו כן גם תוכלו למצוא מקומות לאירוח ביתי – אותנטי אנחנו לא הספקנו בביקור הזה.  

קובה

בהמשך ירדנו לאכול קינוח בממתקי אל ח׳טיב, יותר טוב מזה לא יכלנו לבקש. 

בקיצור

בקיצר כפר רג'ר הוא פנינה חדשה בגליל העליון שנפתחה לישראלים, הוא לגמרי שווה ביקור אם אתם באזור.

ובכמה מילים עלנו

אנחנו מגזין North-il ואנחנו כותבים על הצפון המדהים שלנו 🙂 במגזין תמצאו מגוון כתבות בנושאי צימרים, מלונות, קולינריה, אטרקציות ועוד.

תמיד זמינים בשבילכם להכל בטופס יצירת קשר שבעמוד הבית כאן

רוצים להמשיך לקרוא? מוזמנים לקפוץ לכתבה שעשינו על יקב פלטר או 6 מלונות למשפחות בצפון

אהבתם? שתפו מאמר זה!